Borac poražen od Veszprema

SEHA liga, 4. kolo:

Rukometaši Borca iz Banja Luke večeras su u okviru četvrtog kola SEHA lige poraženi od Veszprema.

Trofejni mađarski klub je gradu na Vrbasu uspio opravdati ulogu favorita i nakon regularnih 60 minuta zasluženo slaviti rezultatom 34:20.

Veszprem je na poluvrijeme otišao sa pet golova prednosti (15:10), a kako je vrijeme odmicalo tako je rasla prednost gostiju za konačnih 34:20 i ujedno čevrtu ovosezonsku pobjedu.

Srđan Trivundža i Marko Ćeranić sa četiri postignuta gola bili su najefikasniji u redovima Borca, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Gasper Marguč sa osam golova.