Hrvatska se mučila, pa pregazila Bahrein

Kvalifikacije za OI

Rukometaši Hrvatske pobijedili su Bahrein 33:22 u drugom kolu kvalifikacija za Olimpijske igre u Rio de Janieru.

Bahrein je pružio žestok otopr Kaubojima. Imali su vodstvo tijekom prvog poluvremena, a u jednom trenutku je bilo i 9:6.

Hrvatska se uspjela oporaviti i na odmor se otišlo neriješenim rezultatom (14:14), da bi u nastavku naši susjedi zaigrali onako kako znaju.

Prednost se povećavala iz napada u napad i na kraju su Kauboji slavili pobjedu od 11 golova prednosti.

Manuel Štrlek je predvodio Hrvatsku sa osam pogodaka u ovom meču, a sjajan je bio i golman Ivan Pešić sa 18 odbrana.

Hrvatima će za plasman na Olimpijadu biti potrebna pobjeda nad Norveškom, koja je večeras remizirala s Danskom (25:25), te su sve tri selekcije u igri za prolaz dalje.