Mikaeli Shiffrin četvrti slalom sezone

Amerikanka slavila u Innsbrucku

Dame su danas u Innsbrucku vozile četvrtu utrku slaloma u ovoj sezoni Svjetskog kupa za skijašice, a pobjedu je na kraju odnijela Amerikanka, Mikaela Shiffrin.

Shiffrin je stazu u Innsbrucku završila u vremenu 1:43.39, dok je drugoplasirana Sarka Strachova utrku završila u vremenu 1:44.19. Posljednje mjesto na pobjedničkom postolju zauzela je Wendy Holdener u vremenu 1:44.31.

Vodeća u ukupnom poretku Tina Maze završila je kao šestoplasirana u vremenu 1:44.63. Naredna utrka slalom za žene na rasporedu je četvrtog januara na zagrebačkom Sljemenu.