Handžić produžio nadu Bosna Seme za opstanak

Pobjeda Sarajlija nad Budućnosti

S. Mlaćo

Nogometaši Bosna Seme pomalo iznenađujuće slavili su pobjedu nad Budućnosti u Banovićima sa minimalnih 1:0.

Junak pobjede Sarajlija bio je Tarik Handžić koji je u 90. minuti.

Domaći su prvi zaprijetili preko Beširovića, a nakon toga pokušao je Ibrić, ali mreža gostiju se nije zatresla.

U drugom poluvremenu dobra prilika za domaće, ovaj put za Pirića, ali ne uspjevaju domaći pronaći rješenje za gostujući gol.Do kraja velika prilika za Mujića koji izokreta šutira pored gola Bosne sa samo pet metara.

Kazna za ovaj promašaj dolazi u 90. minuti rezervista Tarik Handžić matira Denisa Mujkića za veliko slavlje gostujućih igrača.

Budućnost se sada nalazi na 13. mjestu sa 31. osvojenim bodom, dok je Bosna Sema ostala na 15. mjestu, ali sada ima 26 osvojenih bodova.