I Široki pao: Krupa i dalje u vrhu

Nova pobjeda Krupe

Krupa je nastavila da igra sjajno i da upisuje pobjede, a danas je s 1:0 pobijedila Široki Brijeg.

Krupu možda neki ozbiljno ne shavataju, no donedavni RS prvoligaš je u vrhu i zasad prati lidera Zrinjskog.

Krupa je u 18. minuti imala sjajnu šansu, ali je Koljić glavom pucao pored gola gostiju. Potom je u 25. minuti Pandža imao dobru šansu za goste.

U 31. minuti Ljubenović je centrirao, a Vukotić iz dobre pozicije neprecizan. I ionda u 38. minuti Krupa dolazi do gola.

Dujaković je na asistenciju Koljića zatresao mrežu Širokobriježana za pobjedu domaćih.

I u nastavku Krupa je igrala svoju igru, zadržala vodstvo i stigla do važnih bodova protiv Širokog koji je sve dalje od Lige za prvaka.

Krupa - Široki 1:0 (Dujaković 38)

Krupa: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Dujaković, Milutinović, Vukotić, Mijić, Aleksić, Milanović.

Široki: Soldo, Pandža, Ćorić, Plazonić, Krstanović, Baraban, Wagner, Menalo, Sesar, Bralić, Marković.