Sjajan preokret Igokee u Skoplju

Igokea slavila

Košarkaši Igokee savladali su večeras kao gosti u Skoplju ekipu MZT-a rezultatom 80:76 i to nakon sjajnog preokreta.

Nije dobro krenulo po bh. prvaka. MZT je dominirao u prvom poluvremenu nakon kojeg je imao 11 poena prednosti, 48:37.

Činilo se tada kako Igosi idu prema još jednom porazu, ali u nastavku kao da se na parketu našao neki drugi tim.

Dominantno je Igokea odigrala treći period. Ovaj dio igre su dobili s uvjerljivih 24:7, te su preokrenuli meč u svoju korist (61:55).

Uspjela je Igokea da u posljednjoj dionici sačuva prednost. Na kraju su stigli do pobjede na teškom gostovanju u Skoplju.