Cagliari na Sant'Eliji odigrao neriješeno s Genoom

Serija A, 11. kolo

Cagliari u 11. kolu italijanske Serije A nije uspio doći do pobjede nad Genoom, a meč je završen rezultatom 1:1.

Strijelac pogotka za domaći tim bio je Farias u 16. minuti, a iako je Genoa tokom cijelog susreta za nijansu bila bolji protivnik, do izjednačenja stigla je tek u 53. minuti nakon autogola Rossettinija.

Šansu za donošenje pobjede Cagliariju u 71. minuti propustio je Avelar, kada je nakon jedanaesterca njegov šut fantastno odbranio Perin.

Današnjim remijem Cagliari je zauzeo 15. poziciju, dok je Genoa ostala na petom mjestu.

Cagliari - Genoa 1:1 (Farias 16., Rossettini 53. AG)