Empoli ispustio dva gola prednosti i remizirao s Napolijem

Serija A, 14. kolo

Napoli je 14. kolu italijanske Serije A na domaćem terenu odigrao neriješeno s Empolijem, a rezultat nakon 90 minuta igre glasio je 2:2.

Prvi do vodstva stigli su gosti u 19. minuti preko Verdija, da bi u 53. minuti golom Ruganija povisili na 0:2.

U nastavku susreta Napoli je silno želio postići pogodak, a trud se isplatio u 67. minuti. Prednost je smanjio Zapata, da bi pet minuta poslije De Guzman zabio za izjednačenje i postavio konačan rezultat susreta.

Napoli je današnjim remijem prestigao Genou na trećoj poziciji, dok je Empoli na 13. mjestu.

Napoli - Empoli 2:2 (Zapata 67., De Guzman 72. / Verdi 19., Rugani 53.)

Napoli vs Empoli (2-2) Highlights 07/12/2014... by rubin7190