Kolašinac od junaka do tragičara

Leipzig nastavio seriju

Nogometaši Leipziga, omraženog njemačkog kluba, nastavljaju da dominiraju u Bundesligi.

Leipzig je u 13. kolu stigao do 10. pobjede i trenutno ima tri boda više od Bayerna. Tim kojeg sponzorira Red Bull prava je senzacija, a crveno-bijeli se iz kola u kolo ne šale.

Poveli su protiv Schalkea golom s penala već u drugoj minuti, no bh. reprezentativac Sead Kolašinac je u 31. minuti izjednačio na 1:1.

Upravo Kolašinac je bio nespretan u 47. minuti, te je autoglom omogućio potpuno slavlje Leipzigu, koji je igrao današnji meč pred oko 42.000 gledatelja.