Konyaspor minimalno poražen od Fenerbahčea

Samo jedan bh. fudbaler starter

Posljednja utakmica 8. kola turske Super lige donijela je okršaj Konyaspora i Fenerbahčea u kojem su gosti iz Istanbula slavili sa 1:0.

Od trojice bh. fudbalera u ekipi Konyaspora, samo je Amir Hadžiahmetović počeo utakmicu od prve minute, dok su Rijad Bajić i Deni Milošević u igru ušli na početku drugog poluvremena.

Jedini gol na utakmici viđen je u 25. minuti, kada je Emenike sa bijele tačke matirao Kirintilija za minimalnu pobjedu Fenera.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Nakon ovog kola, Fenerbahče se nalazi na petom mjestu sa 12 bodova, dok je Konyaspor deveti sa dva boda manje.