Majstorije Pjanića u pobjedi Rome

Gol i asistencija Miralema Pjanića

Miralem Pjanić blistao je danas u dresu Rome. Vučica je savladala kao gost Palermo s 4:2, a bh. fudbaler je postigao gol uz asistenciju.

Odlično je počelo po Romu. Miralem Pjanić je nakon dvije minute igre pogodio za prednost od 1:0, da bi u 14. minuti sjajno uposlio Florenzija za sigurnih 2:0.

Nije Roma stala na tome već je u 28. minuti preko Gervinha da dođe do velikih 3:0, što je bio rezultat prvog dijela.

Nastavak donosi još tri gola. Palermo je uspio golovima Gilardina i Gonzaleza da vrati nadu za osvajanje jednog boda, ali je Gervinho u drugoj minuti nadoknade pogodio za konačnih 4:2.

Miralem Pjanić je odigrao kompletan meč za rimski tim, a bio je zaista sjajan.

Ervin Zukanović je odigrao kompletan meč za Sampdoriju, koja je remizirala s Interom (1:1).

Golom Muriela su u 51. minuti domaći poveli, da bi bod Nerazzurrima donio Ivan Perišić u 76. minuti.

Meč Udinesea i Genove također je završen rezultatom 1:1.

Seria A, 7. kolo:

Palermo - Roma 2:4 (Gilardino 58', Gonzalez 90+1' / Pjanić 2', Florenzi 14', Gervinho 28', 90+2')
Sampdoria - Inter 1:1 (Muriel 51' / Perišić 76')
Udinese - Genoa 1:1 (Di Natale 47' / Perotti 76'p)

Miralem Pjanic 0:1 | Palermo - Roma 04.10.2015 HD by EuropeanLeagueLiveGoal
Alessandro Florenzi Goal Palermo 0 - 2 AS Roma... by funnyno1

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: