Nevjerovatan poraz Osmanlispora, Eto'o junak Antalyaspora

Vršajeviću 90 minuta

Fudbaleri Osmanlispora poraženi su od Antalyaspora s 2:1 u susretu 18. kola turske Superlige.

Odličan meč s puno prilika odigrala su ova dva tima, a na kraju su gosti u finišu meča došli do tri boda.

Do vodstva je ekipa Osmanlispora došla u finišu prvog dijela. Igrala se 45 minuta prvog poluvremena kada je iskusni Kamerunac Pierre Webbo pogodio mrežu gostiju za prednost od 1:0.

Nastavak ovog susreta donosi još dva gola, oba u mreži domaćeg tima. Igrala se 89. minuta kada još jedan kamerunski napadadač Etame pogađa za 1:1. U drugoj minuti nadoknade gosti stižu do trijumfa. Ponovo je Kamerunac strijelac, ovog puta legendarni Samuel Eto'o, koji je pogodio za konačnih 2:1.

Avdija Vršajević je u redovima pobjedničkog tima odigrao kompletan meč, a pružio je dosta dobru partiju.