Podolski spasio Nijemce poraza protiv Australije

Prijateljska utakmica

Reprezentacije Njemačke i Australije odigrale su prijateljsku utakmicu u Kaiserslauternu, a ona je završena rezultatom 2:2.

Nijemci su odigrali kontrolnu utakmicu u Kaiserslauternu, ali nisu uspjeli da ‘srede’ Australce.

Marco Reus je u 17. minuti pogodio na ubačaj Samija Khedire iskosa s lijeve strane za vodstvo Elfa.

Pet minuta prije odlaska na odmor, Troisi sjajno pogađa glavom nakon centaršuta Burnsa s lijeve strane. Na odmor se otišlo pri rezultatu 1:1…

U nastavku je Australija prva pogodila. Igrala se 50. minuta kada je Mile Jedinak postigao majstorski gol iz slobodnjaka, te razočarao domaće navijače.

Izabranike Joachima Loewa poraza je spasio rezervista Lukas Podolski, pogodivši u 81. minuti za konačnih 1:1.