Šunjić strijelac u remiju Dinama

Ruska liga, 16. kolo:

Toni Šunjić postigao je prvijenac za moskovski Dinamo u današnjem meču protiv Urala.

Šunjićev tim je gostovao kod Urala u okviru 16. kola ruskog šampionata i na kraju osvojio bod, odigravši 2:2, a prvi do vodstva stigli su domaći.

Ural je poveo u 17. minuti kada je Balazić pogodio za 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi u četvrtoj minuti nastavka Šunjić glavom poravnao rezultat.

U 74. minuti Tarekhov je režirao preokret Dinama, međutim u posljednjim sekundama utakmice Balazić postiže svoj drugi gol za konačnih 2:2.

Nakon nepunih 16 kola Dinamo se nalazi u zoni ispadanja, tačnije na 16. poziciji sa 15 osvojenih bodova.

Ural - Dinamo 2:2