Valencia na krilima Piattija stigla do novog trijumfa

Primera, 25. kolo

U okviru 25. kolu španske Primere Valencia je na domaćem terenu stigla do vrijedne pobjede nad Real Sociedadom.

Šišmiši su na kraju susreta slavili rezultatom 2:0, a prvi pogodak viđen je tek u 53. minuti susreta. Strijelac je bio Piatti, koji je nakon tri minute ponovo donio radnost domaćim navijačima.

Piatti je pokazao odlične sposobnosti kada je unutar šesnaesterca, te je iz voleja matirao nemoćnog golmana Real Sociedada za konačnih 2:0.

Valencia nakon trijumfa nad Real Sociedadom zauzima četvrtu poziciju, sa sedam bodova manje odnosu na prvoplasirani Real Madrid.