Veliki preorket Getafea u San Sebastianu, Yoda junak

Poraz Sociedada

Nogometaši Getafea velikim su preokretom stigli do pobjede nad Real Sociedadom u San Sebastianu.

Susret Sociedada i Getafea završen je s tri pogotka iako su mreže mirovale do 82. minute.

Domaći su mogli da slave kada je Hervias u 82. minuti postigao gol za 1:0. Do 90. minute domaći nogometaši su imali vodstvo i drugu pobjedu, a onda se sve okrenulo.

Yoda je u 90. minuti na asistenciju Diaware pogodio za 1:1, a u zadnjim sekundama Sammir asistira Yodi, kojem nije bilo teško da postigne svoj drugi gol i postavi konačnih 2:1.

Getafe je sada 10 bodova skočio na 10. mjesto, a Sociedad ostaje na 16. mjestu sa samo pet bodova.