Wolfsburgu samo bod, Vrančić nije igrao za Paderborn

Bundesliga

I drugi susret nedjeljnog programa 15. kola njemačke Bundeslige završen je rezultatom 1:1.

Wolfsburg je tražio jubilarnu 10. pobjedu u sezoni kojom bi se primakao vodećem Bayernu na sedam bodova, no nije uspio da slomi otpor Paderborna.

Poveli su igrači u zelenim dresovima autogolom Rafe u 17. minuti, a imali su dobru šansu da udvostruče prednost preko Perišića u 30. minuti, no hrvatski nogometaš promašio je penal.

Kazna je stigla u šestoj minuti nastavka, kada je Meha s bijele tačke poravnao na 1:1, što je bio i konačan rezultat.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Potencijalni bh. reprezentativac Mario Vrančić nije igrao za Paderborn, koji je sada 10. sa 18 bodova, dok je Wolfsburg ostao na drugom mjestu sa 30 bodova.