Slogi bod u Malešićima, pobjeda Prokosovića

Druga liga FBiH, grupa Sjever

Vodeći tim Druge lige Sjever Sloga iz Siminog Hana remizirala je u 25. kolu kod Mladosti u Malešićima (1:1).

Mehanović je u 28. minuti susreta doveo Mladost do vodstva, a gosti u 54. minuti preko Salamovića dolaze do poravnanja i jednog boda (1:1).

Prvi pratitelj Sloge ekipa Prokosovića bez većih problema je savladala kao gost ekipu Ingrama s 3:1.

Bjelić je nakon pet minuta igre doveo gost u vodstvo, da bi Dorić u 29. minuti izjednačio na 1:1. Ipak, gosti preko Nukić i Memića dolaze do pobjede i tri boda u ovom susretu.

Dizdaruša je s 3:2 savladala Slogu iz Tojšića, Radnik je savladao Odžak s 1:0, dok je meč u Kalesiji između Bosne i Slavena završen bez golova (0:0).