Play Off uvjerljiv protiv Mladog Krajišnika

Liga bh. za žene

Košarkašice Play Offa savladale su u 10. kolu prvenstva BiH ekipu Mladi Krajišnik s uvjerljivih 86:55.

Već nakon 10 minuta igre bilo je jasno da gošće iz Banja Luke nemaju šta tražiti u Sarajevu.

Ekipa Gorana Loje je potpuno izdominirala gostujući sastav u prvoj četvrtini, te su ovaj dio igre košarkašice Play Offa dobile rezultatom 38:12.

Bez većih problema je domaći sastav održavao prednost u nastavku. Igrale su onoliko koliko im je potrebno da sačuvaju visoko vodstvo, te je na kraju Play Off stigao do zaslužene pobjede.

Do trijumfa je sarajevske košarkašice vodila Nikolina Babić sa 19 poena, Jovana Marković je ubacila 15 poena uz osam skokova, Anđela Delić je dodala 13, a Sandra Azinović 12 poena.