Malagi pripala golijada na La Rosaledi

Primera

Malaga je u susretu 25. kola španske Primere savladala Getafe s 3:2.

U jednoj dobroj utakmici Andalužani su došli do važne pobjede i dodatno se primakli pozicijama koje  vode u Evropu.

Juanmi je načeo mrežu gostiju u 10. minuti. U 10. minuti nastavka Vazquez na ubačaj Pedra Leona vraća stvari na početak.

Već u sljedećem napadu Darder postigao eurogol za novo vodstvo domaćih igrača.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Horta u 68. minuti postiže atraktivan gol za 3:1 vodstvo Malage, da bi Vazquez drugim golom u 76. minuti smanjio na 3:2, što je bio i konaačn rezultat.