Preokret Juventusa, teška pobjeda Lazija, povreda Lulića

Juve i Lazio stigli do pobjeda

Još dva meča italijanske Serie A odigrana su večeras, a do pobjeda su došli Juventus i Lazio.

Stara dama je preokretom protiv Bologne stigla do tri boda. Gosti su poveli nakon pet minuta igre golom Mouniera, da bi Alvaro Morata u 33. minuti uspio poravnati rezultat na 1:1.

Nastavak susreta donosi bolju igru Juventusa i potpuni preokret. Dybala s penala je u 52. minuti pogodio za 2:1, da bi Sami Khedira pogodio za konačnih 3:1.

Lazio je s 2:0 savladao Frosinone. Vodeći gol na meču je postigao Keita u 80. minuti, da bi Đorđević u nadoknadi pogodio za konačnih 2:0.

Treba istaći da se u ovom susretu povrijedio bh. reprezentativac Senad Lulić.