)
Kovačević vodio navijanje u svlačionici nakon važne pobjede Rakowa

Bh. golman u centru pažnje

Endin Čaušević

Rakow je danas na svom terenu pobijedio Termalicu sa 3:2 u odličnom meču 12. kola Ekstraklase.

Rakow je poveo u šestoj minuti kada je Tekijaski zatresao svoju mrežu. No, isti igrač se iskupio u 58. minuti kada je poravnao na 1:1.

No, samo pet minuta kasnije domaći su ponovo poveli, a gol za 2:1 postiže Lopez. Rakow do trećeg gola stiže u 78. minuti kada je Petrasek pogodio mređu gostujuće ekipe.

Konačnih 3:2 gosti su postavili u 95. minuti kada je Mešanović uspio da savlada Vladana Kovačevića.

Kovačević je danas imao nekoliko veoma dobrih intervencija zbog čega je pokazao još jednom da je bio pravo pojačanje.

Potražite više informacija na temu Ekstraklasa:

I nakon utakmice bh. golman je bio u centru pažnje jer je u svlačionici Rakowa vodio navijanje među svojim saigračima, a kako je to izgledalo možete pogledati u videu ispod.