Gijon bez problema sa Eibarom, Hajroviću 63 minute

Gijon slavio 2:0

Fudbaleri Sportinga iz Gijona slavili su večeras na domaćem terenu protiv Eibara 2:0 u okviru 36. kola Primere.

Prvo poluvrijeme proteklo je u ofanzivi domaće ekipe, a inicjativu su krunisali u 43. minuti kada je Carmona pogodio za 1:0.

Gosti su u nastavku meča učinili sve kako bi došli do poravnanja rezultata, ali nisu uspjeli te su domaći osam minuta prije kraja pogotkom Rodrigueza postavili konačnih 2:0.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Izet Hajrović je za ekipu Eibara igrao u početnoj postavi te je igru napustio u 63. minuti. S druge strane, Vranješ nije imao pravo nastupa u ovom meču zbog crvenog kartona protiv Barcelone.