Nerazzurri zaleđeni na San Paulu

Napoli slavio protiv Intera 3:0

Teme:

Napoli je danas slavio na domaćem terenu pobjedu 3:0 protiv Intera u okviru 15. kola Serije A.

Napolitanci su sjajno otvorili ovaj meč te su već nakon pet minuta dali naslutiti ko će biti pobjednik. Prvo je Zielinski u 2. minuti pogodio za 1:0, da bi samo tri minute kasnije Hamšik uduplao prednost domaćih.

Inter se nije uspio oporaviti od ovog šoka pa se na odmor otišlo sa rezultatom kojeg je postavio Hamšik u 5. minuti.

Nastavak meča donio je još jedan pogodak i to ponovo u mreži Intera. Igrao se 51. minut kada je Insigne matirao Handanoviča za, kasnije će se ispostaviti, konačnih 3:0 za domaće.

Napoli se nakon ovog meča popeo na 6. mjesto Serije A sa 28 bodova, dok je Inter ostao osmi sa sedam bodova manje.