Novi poraz Brke s Grbavice

Al-Kharitiyath doživio novi poraz

Amar Osim je na klupi Al-Kharitiyatha doživio novi poraz.

Al-Kharitiyath je ugostio ekipu Al Jaisha, te je poražen s 2:1 u četvrtom kolu katarskog prvenstva.

Da Silva je u šestoj minuti doveo goste u vodstvo, da bi domaćin izjednačio preko Kiepija u 20. minuti s penala. Hamdallah je u 62. pogodio za trijumf Al Jaisha.

Tim bivšeg trenera Željezničara je ostao na jednoj pobjedi, dok je uvezao tri poraza: dva sa 2:1, a jedan rezultatom 7:0.

Morat će Osim pojačati treninge i motivisati igrače kako bi se vratili na pobjedničke staze.