Miljanović nezadovoljan realizacijom, Musemić već zabrinut zbog terena na Tušnju

Treneri nakon meča u Banjaluci

Borac i Tuzla remizirali su (1:1) u odgođenom susretu 3. kola Premijer lige BiH.

Gosti su poveli u 47. minuti pogotkom Sulejmana Krpića, a deset minuta kasnije sa penala je izjednačio Stojan Vranješ.

Nakon utakmice zadovoljniji je trener Tuzle Husref Musemić, ali i zabrinut zbog terena na Tušnju pred novi duel ovih ekipa koji se igra za vikend.

"Borac je dominirao 25 minuta. Mi smo potom promijenili formaciju i puno je to bolje izgledalo. Čestitam svojim igračima na odličnoj igri", rekao je Musemić.

Za vikend će se ova dva tima sresti ponovo u prvenstvu, a zatim i u Kupu.

"Nećemo imati ovakve uslove, Tušanj nije kvalitetan teren kao ovaj. Imat ćemo malo vremena za odmor, ali šta je tu je".

Trener Borca Nemanja Miljanović nezadovoljan je realizacijom svog tima.

"Odigrali smo dosta dobro, posebno u prvih pola sata. Ponovo jurimo rezultat, imali smo dovoljno šansi da damo dva-tri gola. Mogli smo na kraju izgubiti i jedan bod. Moramo popraviti realizaciju", rekao je trener Borca.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: